Zahr.Kout, Tatíčkovi, Valeč

     Zájezd do uvedených míst byl uskutečněn 3.9. 2016  a  byl mimořádný tím, že byl pro účastníky zcela zadarmo. Přesto byl problém zájezd obsadit pouze členy klubu. Byla to velká škoda, protože kdo neviděl zahradu manželů Tatíčkových, ale i park a zámek ve Valči, tak se připravil o krásnou, zajímavou podívanou a příjemné zážitky.  
     K panu Vladimíru Koutovi jsme jezdili téměř pokaždé, když naše cesty směřovaly ve směru ku Praze, nebo zpět. Odbočovali jsme k němu na R6 mezi Novým Strašecím a Řevničovem. Tentokrát to bylo trochu jinak. Přestěhoval se, i svojí firmu, do Švihova. Je to malá obec na Rakovnicku mezi Oráčovem a Pšovlky. V naší fotogalerii ale snímky z prodejního prostoru nenajdete. Nidko tam asi nefotil, jenom se nakupovalo. Na odbyt šla nejvíce Hortenzie latnatá, která v té době nádherně kvetla.
     U manželů Tatíčkových jsme byli v obci Družec na Kladensku a Valeč najdete  poblíž města Lubenec. Jak viděla zahradu Tatíčkových a park se zámkem ve Valči př.Hedvika Lehká, si můžete prohlédnout na: www.erica2015.rajce.net/Zájezd 2016
 
            

Fotogalerie:Tatíčkovi

Fotogalerie: Valeč